הצהרת נגישות

עודכן: יולי 2023.

כללי:
חברת מונפורט שואפת להבטיח כי שירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלות. חברת מונפורט השקיע משאבים רבים בכדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר חברת מונפורט:
חברת מונפורט מנגישה את הווידג'ט נגישות לאתר ע"י שירות UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לחברת מונפורט לשפר את תאימותו להנחיות נגישות תוכן האינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות:
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות בחברת מונפורט על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינה השמאלית תחתונה של הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן לרגע שתפריט הנגישות נטען בשלמותו.

כתב ויתור:
חברת מונפורט ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלו מתוך אמונה כי חובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לאלו מאיתנו עם מוגבלות.

במאמץ מתמשך לשפר ולפתור בעיות נגישות באופן שוטף, אנו גם סורקים את האתר באופן קבוע באמצעות סורק נגישות לזיהוי ותיקון כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו.
למרות מאמצינו להנגיש את כל הדפים והתכנים בחברת מונפורט, יתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זו עשויה להיות תוצאה שלא מצאנו או זיהינו את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך:
אם אתה נתקל בקשיים עם תוכן כלשהו בחברת מונפורט או זקוק לעזרה בכל חלק באתר שלנו, אנא פנה אלינו ונשמח לסייע.

צור קשר:
אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או זקוק לעזרה, אנא שלח לנו פניה.

כתובת דוא"ל: [email protected]